- Bezorging door PostNL of DHL
- Voor 23:30 uur besteld, vandaag nog verzonden!
- Achteraf betalen mogelijk
- 14 dagen bedenktijd
Milk Shake Leave-In Conditioner – Hydratatie & Bescherming
De Milk Shake Leave-In Conditioner is een lichte, voedende sprayconditioner die speciaal is ontwikkeld voor normaal tot droog haar. Deze leave-in formule hydrateert het haar intensief en herstelt de natuurlijke vochtbalans, waardoor het haar zacht en makkelijk doorkambaar wordt. Verrijkt met melkproteïnen, fruit- en honingextract en het exclusieve Integrity 41®-complex, beschermt deze conditioner de haarkleur tegen vervaging en biedt het een natuurlijke glans. Daarnaast bevat het vitamine E, die het haar beschermt tegen schadelijke UV-stralen en invloeden van buitenaf.
Belangrijke kenmerken
Waarom kiezen voor Milk Shake Leave-In Conditioner?
- Hydrateert en voedt het haar zonder het te verzwaren.
- Melkproteïnen versterken de haarstructuur.
- Fruit- en honingextract herstellen en geven glans.
- Bevat Integrity 41® voor langdurig kleurbehoud.
- Beschermt tegen UV-stralen met vitamine E.
- Geschikt voor normaal tot droog haar.
Meest gestelde vraag
Is Milk Shake Leave-In Conditioner geschikt voor dagelijks gebruik?
Ja, deze leave-in conditioner is geschikt voor dagelijks gebruik en kan zowel op vochtig als droog haar worden aangebracht voor extra hydratatie en bescherming.
Gebruiksaanwijzing
- Was het haar en dep het handdoekdroog.
- Spray gelijkmatig over het haar, met extra focus op de beschadigde delen.
- Niet uitspoelen.
- Kam het haar door om het product gelijkmatig te verdelen.
- Breng het haar in model zoals gewenst.
Resultaat
Na gebruik van Milk Shake Leave-In Conditioner voelt het haar direct zachter, gehydrateerd en soepeler aan. De haarkleur blijft langer behouden en het haar krijgt een prachtige, gezonde glans.
Combineren met andere producten
Voor een complete haarverzorgingsroutine combineer je deze leave-in conditioner met:
- Milk Shake Moisture Plus Shampoo – Voor extra hydratatie en zachtheid.
- Milk Shake Moisture Plus Conditioner – Voor een diepere verzorging en voeding.
- Milk Shake Incredible Milk – Leave-in treatment voor extra bescherming en voeding.
Vegan en dierproefvrij
Milk Shake Leave-In Conditioner is niet vegan, maar wél dierproefvrij. Het merk Milk Shake test niet op dieren en biedt hoogwaardige haarverzorging zonder dierproeven.
Curly Girl Methode
Deze leave-in conditioner bevat bepaalde siliconen en proteïnen, waardoor het niet volledig geschikt is voor de Curly Girl Methode. Controleer de ingrediëntenlijst om te zien of het aansluit bij jouw haarroutine.
Disclaimer
Fabrikanten kunnen de samenstelling van producten wijzigen. Controleer altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest actuele informatie.
Bestellen bij Hairfair.nl
Wil jij je haar optimaal verzorgen en beschermen? Bestel de Milk Shake Leave-In Conditioner eenvoudig en snel bij Hairfair.nl. Profiteer van snelle levering en uitstekende klantenservice. Heb je vragen? Neem contact op met onze klantenservice voor deskundig advies.
Productnaam H1 | Milk Shake Leave-In Conditioner – Hydratatie & Bescherming |
---|---|
Art.nr. | Z110050BLIC040 |
EAN | 8032274051534 |
Volume | 350 ml |
Soort product | Conditioner |
Merk | Milk shake |