Sebastian Craft Clay 50ml
- Bezorging door PostNL of DHL
- Voor 23:30 uur besteld, vandaag nog verzonden!
- Achteraf betalen mogelijk
- 14 dagen bedenktijd
Sebastian Craft Clay 50ml
Verkrijgbaar in 50 ml / 150 ml
De Sebastian Craft Clay is een niet te evenaren matte textuurstyler waarmee je de hele dag door je haar opnieuw in model kunt brengen. Dit product is ideaal voor stijlen met een matte finish. Je geniet van een matte hold en het product bevat natuurlijke aardmineralen. Aardmineralen geven extra separatie en de mogelijkheid om voortdurend te restylen, zonder dat je haar beschadigd raakt. Sebastian Craft Clay is verkrijgbaar in drie afmetingen: 15 ml, 50 ml en 150 ml.
Hoe gebruik je Sebastian Craft Clay?
Wanneer je de pot voor het eerst openmaakt, vraag je je wellicht af hoe deze haarklei te gebruiken. Het geheim zit hem in het goed warm maken van de Craft Clay, voordat je het aanbrengt in het haar. Doe dit door de haarklei soepel te wrijven tussen de handen. Kneed de klei vervolgens door droog haar en style je haar in jouw favoriete model. Wrijf in de haaraanzet om de stijl op te ruwen en volume toe te voegen. Sebastian Craft Clay werkt het beste in kort tot middellang haar.
Molding Mud en Matte Putty
Vergelijkbare producten met de Craft Clay zijn Sebastian Molding Mud en Sebastian Matte Putty. Molding Mud biedt een medium hold die tot wel 2 dagen perfect in model blijft. Desondanks is ook deze pasta prima opnieuw te modelleren. Matte Putty is een droge texturizer die het haar meer textuur geeft, met een matte afwerking. De poederachtige pasta is geschikt voor middellang tot lang haar.
Petrolatum, Cera Alba/Beeswax, Dicaprylyl Maleate, Propylene Glycol, Kaolin, PEG-10 Sunflflower Glycerides, Quaternium-18 Bentonite, Silica, CI 77891/Titanium Dioxide, Caramel, CI 60730/Ext. Violet 2
Art.nr. | SEB55 |
---|---|
EAN | 8005610590370 |
Volume | 50 ml |
Soort product | Clay |
Merk | Sebastian |